661 467 190

85 674 94 31

sklep@tobo.pl

DARMOWA DOSTAWA

Realizacja w Zespole Szkół Technicznych im. gen. W. Andersa w Białymstoku

 

    Renata Frankowska,

 

    Opowiada o współpracy z Tobo i o tym, jak istotne jest
    stworzenie odpowiednich warunków dla uczniów.
    Przestrzeń szkolna odgrywa dużą rolę w procesie
    efektywnego uczenia się.
    Jakość wnętrza istotnie wpływa na osiągnięcia szkolne.
    Nasi uczniowie zdecydowanie preferują miejsca, które   
    budują komfort psychiczny i umożliwiają unikanie
    zatłoczenia po całym dniu lekcyjnym.

 

 

Najważniejszym aspektem środowiskowym, który rozwija kreatywność oraz wspiera rozwój uczniów jest obecność miejsca do cichej nauki. Na potrzeby projektu renowacji wprowadziliśmy zmiany w aranżacji biblioteki szkolnej.


To bardzo potrzebna realizacja, która podoba się nie tylko nam, ale także naszym uczniom

- mówi Pani Renata.

 

 

Nie od dziś wiadomo, że przestrzeń szkolna odgrywa dużą rolę w procesie efektywnego uczenia się.
Jakość wnętrza istotnie wpływa na osiągnięcia szkolne.
Uczniowie zdecydowanie preferują miejsca, które budują komfort psychiczny i umożliwiają unikanie
zatłoczenia po całym dniu lekcyjnym.

 

                         

 

Zaoferowaliśmy takie meble, które są dostosowane do bieżących potrzeb młodzieży.
Profesjonalne doradztwo w wyborze odpowiednich modeli i skompletowaniu całego wyposażenia to podstawa. Przyjazna przestrzeń biblioteki zachęca do przebywania w niej.
To z pewnością dogodne warunki sprzyjające skupieniu i efektywnej nauce.

 

 

Pragniemy zadbać o ich zdrowie i bezpieczeństwo naszych uczniów. Kluczowa jest dla nas postawa, która zachęca do działania i powoduje, że meble przeznaczone dla młodzieży będą kojarzyć się z przyjemnym spędzaniem czasu a nie przykrym obowiązkiem.Nasza biblioteka podnosi poczucie prywatności.

Towarzysząca w niej cisza niweluje wszelkie rozproszenia.W efekcie uczniowie chętnie sięgają po lektury, korzystają z podręczników i odrabiają lekcje. Jesteśmy przekonani, że zaaranżowana przez nas przestrzeń ułatwia realizowanie postawionych przed nimi zadań - podkreśla Renata Frankowska

 

 

Niezaprzeczalny jest fakt, że wizerunek szkoły oraz jakość szkolnych przestrzeni znacząco wpływa na jej postrzeganie a także na zachowanie uczniów. Zły stan techniczny i mało atrakcyjny wygląd szkoły wiąże się z występowaniem zachowań niepożądanych a tym samym gorszych wyników w nauce.

 

Warto pamiętać, że szkoła to nie tylko budynek, ale przede wszystkim jej wnętrze, które może w pozytywny sposób oddziaływać na młodego człowieka. Szkoła to także ludzie i odpowiednio dobrane wyposażenie. Naszą misją jest przyjazny przekaz zarówno dla uczniów jak i rodziców. Pragniemy, by każdy czuł się tutaj bezpiecznie, jak w domu. Zależy nam, aby wspierać młodych ludzi, nie tylko podczas nauki, ale także poza nią - wyjaśnia Renata Frankowska

 

                        

 

Zespół Szkół Technicznych im. gen. W. Andersa w Białymsotku dba o przyjemną atmosferę.

Chcielibyśmy, by szkoła stała się miejscem, w którym uczeń dobrze się czuje zarówno podczas lekcji jak na przerwach. Szkoła powinna tworzyć przyjazny klimat, na który składa się budowanie zdrowych relacji między nauczycielami, uczniami oraz rodzicami.Nowoczesna przestrzeń z pewnością pomaga tworzyć szkołę dobrych relacji. Niezaprzeczalny jest fakt, że wizerunek szkoły oraz jakość szkolnych przestrzeni znacząco wpływa na jej postrzeganie a także na zachowanie uczniów. Zły stan techniczny i mało atrakcyjny wygląd szkoły wiąże się z występowaniem zachowań niepożądanych a tym samym gorszych wyników w nauce.

Jesteśmy otwarci na zmiany, które przyczyniają się do dostosowania optymalnej i przyjaznej przestrzeni dla naszych uczniów. Dzięki naszemu zaangażowaniu Szkoła została wyróżniona tytułem Ambasady Wiosny Edukacji - dodaje Dyrektor Szkoły

 

 

Tobo to solidna firma. Cenimy profesjonalizm, który był na każdym etapie współpracy.
Staranność, doradztwo w doborze odpowiednich rozwiązań, wiedza i wykonanie są na najwyższym poziomie.
Przyjazna atmosfera oraz rzetelna obsługa skłoniły nas do dalszej współpracy z firmą Tobo.
Duży wybór asortymentu i kultura osobista na wysokim poziomie.
Serdecznie polecam - podkreśla Pani Renata

 

 

 

 

 

Oferujemy szeroki wachlarz produktów.
Na naszej stronie https://sklep.tobo.pl/ znajdą Państwo nie tylko biurka i krzesła tradycyjne, które wyróżniają się trwałością i bezpieczeństwem, ale także innowacyjne meble dla uczniów.
Biurka elektrycznie regulowane oraz krzesła dostosowane do młodzieńczego wieku są odpowiednim rozwiązaniem dla dorastającej młodzieży.
Dzięki najnowszej technologii i wytrzymałości zastosowanych materiałów nasze meble służą przez wiele lat. Regulacja wysokości a tym samym dostosowanie produktu do wzrostu ucznia to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią swój czas i pieniądze.
To nie tylko inwestycja w zdrowie, ale także oszczędność pieniędzy.

 

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie zapytania dotyczące doboru najwłaściwszych dla Państwa rozwiązań.
Do Państwa dyspozycji pozostawać będą nasi handlowcy i doradcy techniczni.

TOBO Sp. z o. o.
Kuriany 104, 15-588 Białystok
kom. 661 467 190, tel. 85 674 94 31
sklep@tobo.pl